ÇOCUK AKADEMİSİ

 

Küçük çocuğu olan hanımların yada hafta sonunu çocuklarıyla birlikte geçiren babaların genel mazeretidir “Çocuklardan vakit olmuyor ki…”
Çebioğlu Aura Fitness’da böyle bir mazerete yer yok, siz sporunuzu yaparken yada Spa’da dinlenirken çocuğunuz Çocuk Kulübünde, öğretmeni ve arkadaşları ile oyun oynuyor olacak.

Çeşitli oyuncaklar, boyama kitapları, çizgi film seansları ve yaşıtlarıyla birlikte sıkılmasına imkan yok, sizde içiniz rahat bir şekilde kendinize vakit ayırabilirsiniz.  Çebioğlu Aura Fitness sizin için her detayı düşünür.

YÜZME   JİMNASTİK 
 > BEBEK YÜZME  > BABY GYM
 > SPA   > ÇOCUK TEMEL JİMNASTİK
            » ÇOÇUK YÜZME                 »YAZ KAMPI           » KIŞ KAMPI

 

Aura Winter Camp

Çocuklarımız ve gençlerimizin tatil dönemlerinde yorgunluklarını atmaları, tatillerini en iyi şekilde ve verimli geçirmeleri, öğrenmeleri ve eğlenmeleri amacıyla yaz kampları ve kış kampları organize ederek okul dışı zamanlarda hizmet vermektedir. Çocuklar İçin  Kayak Kamplarımız ilimize yakın ve mevsim itibarı ile kar kalınlığı uygun olan merkezlerde düzenlenecektir. düzenleniyor. kayak eğitimi yanında yeni arkadaşlar ile unutulmaz ve keyifli anlar paylaşılıyor. 

Fiyat bilgisi Aralık ayında açıklanacaktır

Kayak merkezi bilgisi Aralık ayında açıklanacaktır.

 

Aura Summer Camp

Yaz Kampı 7-12 ve 13-17 yaş öğrencilerimiz için.

1.Dönem : Ocak ayında açıklanacak.
2.Dönem : Ocak ayında açıklanacak.
Ücret : Ocak ayında açıklanacak.

Kontenjan :Her dönem için 30 kişidir

Günübirlik Yaz Kampı

09:00-17:00 saatleri arasında ve haftada 6 gün toplam 2 hafta olarak planlanmıştır .

Kamp dahilinde sabah kahvaltısı,öğle yemeği, ikindi kahvaltısı, servis ve Yüzme,Basketbol ,Tenis,Cimlastik,Badminton branşları vardır .
Aura Summer Camp aynı zamanda kişisel gelişim kampıdır